L, 3.12.2022

Kettalennutajad lõpetasid läbi suve kestnud seeriavõistluse

Kuido Saarpuu
Kettalennutajad lõpetasid läbi suve kestnud seeriavõistluse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Kolmapäeval leidis lõpplahenduse Järvamaa discgolfi seeriavõistlus, mis sai alguse juba maikuus.

Finaaletapp toimus Türi vallas Metsajõe discgolfi rajal, kus eliitklassis tunnistati parimaks Riho Rogov (-6), teine oli Jüri Karus (-5) ja kolmas Tarmo Vilipõld (-4). Edasijõudnute klassis võidutses Reemo Hein (+2), teist ja kolmandat kohta jäid jagama Lauri Elur ja Reimo Kool, kes lõpetasid tulemusega +4. Harrastajate parimaks tunnistati Alo Paumets (+3) ja sama tulemusega pidi teise kohaga leppima Raido Verkmann. Kolmas oli Joonas Roots tulemusega +4. Algajatest võitis Teet Laur (+9) ja sama tulemusega pidi teise kohaga leppima Taavi Rattasep. Kolmas oli Tarmo Link tulemusega +10.

Järvamaa seeriavõistlusel osales sel aastal 131 inimest, kellest parima tulemuse tegi eliitklassis Riho Rogov, kes lõpetas võistluse maksimaalse 500 punktiga. Teine koht Jüri Karusele 434 punktiga ja kolmas oli Raido Kangur 418 punktiga. Edasijõudnute klassi parim oli Carlis Rõkk 440 punktiga, teine oli Garel Tamm 427 punktiga ja kolmas Reimo Kool 421 punktiga. Harrastajad jagasid punkte etappidel väga tasavägiselt ja võitjana väljus Alo Paumets 438 punktiga. Teise kohaga pidi leppima Joonas Roots 434 punktiga ja kolmas oli 432 punktiga Raido Verkmann. Ka algajate klassis käis põnev võitlus kuni viimase etapini, kus parimaks tunnistati Tarmo Link 439 punktiga, teine oli Kristjan Kangur 433 punktiga ja kolmas oli Martin Uudeküll 418 punktiga.

Sellega ei ole kettagolfisuvi Järvamaal veel läbi. 15. augustil kohtutakse Järva-Jaanis, kus selguvad Järvamaa meistrid ja 22. augustil Paides Eestimaa omavalitsuste suvemängudel.

Seeriavõistluse tulemusi on näha siin!

 

Märksõnad
Tagasi üles