Linnameeskonna noored olid võidukad

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Toomas Huik.

Paide linnameeskond U21 alistas Rakvere linnastaadionil toimunud Esiliiga B 16. voorus sealse Tarva 3:0. Võiduga saadi kirja oma kolmas järjestikune võit ning ühtlasi kinnitati tabelikolmikus oma positsiooni enamgi.

Paide haaras ohjad enda kätte juba mängu 6. minutil, kui täpne oli Ander Ott Valge. Kui avapoolajal lepiti väravaga, siis teisel kolmveerandil lisas Kevor Palumets omaltpoolt kaks juurde- 54. ja 88. minutil.

Valge ja Palumets jagavad väravaküttide tabelis 13 väravaga esimest-teist kohta.

Järgmisena ootab U21 meeskonda ees kodumäng 16. augustil, kui kell 16 algavas mängus võõrustatakse Viimsi JK. Tänavusel hooajal on meeskonnad omavahel kohtunud korra, siis pidid poisid võõrsil vastu võtma 0:2 kaotuse. (JT)

TULEMUSED

Eesti jalgpalli meistrivõistlused

Premium liiga: Paide linnameeskond-JK Tallinna Kalev 4:0.

Esiliiga B: Paide linnameeskond U21-Rakvere Tarvas 3:0

II liiga: Paide linnameeskond III-Raasku FC Joker 5:0.

III liiga: SK Imavere-Tartu FC TRT77 5:2.

Tulevased kodumängud

Kolmapäeval kl 19 Paide linnastaadionil Paide linnameeskond III-JK Loo, kl 19 Türi linnastaadionil Türi Ganvix-Raasiku FC Joker (väikesed karikavõistlused).

Laupäeval kl 14 Paide kunstmuruväljakul Paide linnameeskond IV-Jõhvi FC Phoenix, kl 16 Paide linnastaadionil Paide linnameeskond III-Raplamaa JK.

Pühapäeval kl 12 Türi linnastaadionil Türi Ganvix-JK Loo, kl 16 Paide linnastaadionil Paide linnameeskond U21-Viimsi JK.