T, 6.12.2022

Suurperede laste toetamiseks kogutakse Paide Selveris koolitarbeid

Kuido Saarpuu
Suurperede laste toetamiseks kogutakse Paide Selveris koolitarbeid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Selver.
Selver. Foto: Urmas Luik

Eesti lasterikaste perede liit alustab 11. korda heategevusprojekti "Lapsed kooli", mille eesmärk on koguda suurperede lastele kooliminekuks vajalikke tarbeid. Selle nädala neljapäevast pühapäevani koguvad vabatahtlikud koolitarbeid 46 Selveri kaupluses üle Eesti ning järgmisel kahel nädalavahetusel saab heateo teha Tallinna ja Tartu Kaubamajas. 

„Läbi viimase kümnendi oleme „Lapsed kooli“ projektiga aidanud sadadel suurperede lastel kooliminekuks valmistuda, ent saabuva kooliaasta ootus on pisut teistsugune - viirusest tingitud väljakutsed argipäevas on vähendanud paljude perede toimevõimet. Iga uus päev toob teateid viiruse jätkuvast levikust ning teadmatust on omajagu. Üks on aga kindel - lapsed vajavad koolitööde tegemiseks õppevahendeid, ükskõik kas uusi teadmisi omandatakse kooliklassis või kodus karantiinis olles. Seetõttu on käesoleval aastal iga panus koolitarvete kogumise algatusse eriti hinnaline,“ lausus Aage Õunap, Eesti lasterikaste perede liidu president.

13.-16. augustini, neljapäeval ja reedel kell 16-19 ning laupäeval ja pühapäeval kell 11-15, on Selverites kohapeal vabatahtlikud, kelle kätte saab koolitarbed peale kassas tasumist viia. Oodatavate tarvete nimekirjas on vihikud, kirjutus- ja joonistusvahendid, käärid, liim, joonlaud ja palju muud õpilasele vajalikku. Täpsemaid juhiseid vahendite kohta saab samuti vabatahtlike käest. Kampaania viimasel päeval loositakse igas kaupluses annetajate vahel välja kinkekaardid.

13.-16. augustini, neljapäeval ja reedel kell 16-19 ning laupäeval ja pühapäeval kell 11-15, on Selverites kohapeal vabatahtlikud, kelle kätte saab koolitarbed peale kassas tasumist viia.

21.-23. ja 27.-30. augustini, neljapäeval ja reedel kell 12-15 ning laupäeval ja pühapäeval kell 11-15, on kampaania vabatahtlikud Tallinna ja Tartu Kaubamajas.

Heategevusprojekti kohta leiab rohkem informatsiooni Eesti lasterikaste perede liidu kodulehelt.

Märksõnad
Tagasi üles