T, 21.03.2023

Riigipea leiab tänasest Järvamaalt

Kuido Saarpuu
Riigipea leiab tänasest Järvamaalt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
President Kersti Kaljulaid.
President Kersti Kaljulaid. Foto: Raul Mee

President Kersti Kaljulaid on tänasest neljapäevani maakonnavisiidil Järvamaal, kus kolme päeva sisse mahuvad kohtumised omavalitsusjuhtide ja kohalike ettevõtetega, mitme koolipere ja kohapealse eestvedajaga.

Täna kõneleb riigipea kooliaasta alguse puhul Türi põhikooli avaaktusel. Seejärel on plaanis Türi Perepesa külastus, mis pakub kogukonnale ja lastega peredele kokkusaamiskohta ja osutab tugiteenuseid. Samuti tutvub president Kaljulaid mesindusseadmete valmistamise ja ettevõttega Asten Mesindus. Teisipäeva õhtupoolikul on veel plaanis kohtuda Türi kogukonnaseltsi ja vallavolikoguga.

Kolmapäeva hommikut alustab riigipea puiduettevõtte Natural ja loomakasvatusfarmidele sisustust tootva ettevõtte Latter NT külastusega. Seejärel kohtub ta Türi Kevade kooli perega ja teeb pärastlõunal kohalike koolilastega jooksuringi ümber Türi järve. Päeva on plaanitud ka kohtumine Kaitseliidu Järva malevaga ning Eesti Ringhäälingumuuseumi ja Saara Kirjastuse külastus.

Neljapäeva hommikul kohtub president Kaljulaid Järvamaa omavalitsuste liidu juhatusega, annab ühiskonnaõpetuse tunni Paide gümnaasiumi abiturientidele, külastab Paide masinatehast ja tutvub Paide teatri uue projektiga.

Täna kõneleb riigipea kooliaasta alguse puhul Türi põhikooli avaaktusel. Seejärel on plaanis Türi Perepesa külastus, mis pakub kogukonnale ja lastega peredele kokkusaamiskohta ja osutab tugiteenuseid.
Märksõnad
Tagasi üles