Karikavõistluste mängud edenevad

Kuido Saarpuu
Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Toomas Huik.

Paide linnameeskonna jaoks algas Evald Tipneri karikavõistluste teekond rahvaliigas palliva AFC Eyjafjallajökull meeskonnaga. 1/64 finaalis saadud 24:0 võit kindlustas kindla edasipääsu.

1/32 voorus jätkas linnameeskond jalgpalli karikavõistlustel edasirühkimist ning alistas kodustaadionil Viljandi Tuleviku järelkasvu 9:0.

Paide Linnameeskond III ja IV langesid Evald Tipneri karikavõistlustel konkurentsist, kui 1/64 finaalis jäädi vastavalt 0:4 ja 1:2 vastastele alla.

Paide linnameeskond III pidi Narva Kreenholmi staadionil peetud kohtumises tunnistama Narva Transi 0:4 paremust. Võõrustav meeskond asus kohtumist juhtima mängu kuuendal minutil, poolajale mindi juba 2:0 eduseisult. Teisel kolmveerandtunnil Narva enam Paidele sõnaõigust ei andnud, lüües veel kaks väravat.

Paide linnameeskond IV võõrustas koduväljakul esiliiga meeskonda Kohtla-Järve JK Järvet. Kuigi kodumeeskonnal õnnestus mängu neljandal minutil haarata penaltist edu, siis vile kõlades seisis tablool 1:2 kaotusseis.

1/64 finaalist said otse edasi nii FC Järva-Jaani kui ka SK Imavere. 1/32 finaalis oli Imavere 5:1 üle Valga FC Warriorist. Järva-Jaani kohtub Põhja-Tallinna JK Voltaga 16. septembril ehk 1/16 finaalis on vähemalt kaks, ideaalis ka kolm Järvamaa võistkonda.

Tänavu tuli karikavõitjaks 2:0 finaalis Narva Transist üle olnud Tallinna Flora. (JT)