Järva vallavanemaks saab Arto Saar

Pärast Järva valla uue koalitsioonilepingu allkirjastamist vaatavad Isamaa esindaja Jüri Ellram (vasakult) ja keskerakondlane Priit Seire, kuidas tulevane vallavanem Arto Saar ja vallavolikogu esimees Rait Pihelgas kätlevad. FOTO: Dmitri Kotjuh

Teisipäeval tööpäeva lõpus vihjati Järva Teatajale, et hilisõhtuks peaks Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ning valimisliidud Järva Valla Heaks ja Suur-Järvamaa valmis saama koalitsioonilepingu Järva valla juhtimiseks. Eile kella 14ks oli plaanitud uue lepingu allkirjastamine.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Teisipäeva hilisõhtul saabus toimetuse kirjakasti teada, et kolmapäevane koalitsioonilepingu allkirjastamine lükkub edasi. Eile ennelõunal palus reformierakondlasest Järva vallavanem Rait Pihelgas meedia esindajad Järva-Jaani Järva valla uue võimuliidu koalitsioonilepingu allkirjastamisele.

Loetud tundidega oli vallas tekkinud uus võimuliit, kuhu kuulusid valimisliit Järva Valla Heaks, Reformierakond, Keskerakond ja Isamaa. Ära jagatud olid ka tähtsamad võimukohad. Järva vallavanemaks saab valimisliidu esinumber Arto Saar. Abivallavanemana jätkavad Tiina Oraste ja Toomas Tammik. Volikogu esimehe koha saab Reformierakond ja suure tõenäosusega asub sellele kohale senine vallavanem Rait Pihelgas.

15.09.2020 19.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto