Järvamaal alustas ettevõtete akadeemia

Keevitamine. Illustratiivne.

FOTO: Dmitri Kotjuh

16. septembril kogunesid Paides maakonna tootmisettevõtete esindajad, et saada osa uuest loengute, kohtumiste ja õppereiside sarjast. Kooskäimiste peamine eesmärk on omavahel praktiliste kogemuste vahetamine, kontaktide loomine ja koostöövõrgustiku elavdamine.

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia on Järvamaa Arenduskeskuse poolt ellu kutsutud koolituste ja seminaride sari eesmärgiga pakkuda ettevõtlusalast tuge ja uusi teadmisi maakonnas tegutsevatele tootmisettevõtetele. Loengud toovad kohalikele tootmisega tegelevatele ettevõtjatele koju kätte valdkonna asjatundjad ja praktikud. Koolitajateks on valitud oma ala tipud, kelle põhifookus on praktilisusel. 

Loe lisaks siit!

Järgmine loengupäev toimub kolmapäeval, 21. oktoobril kell 15.00-17.00 Türi Kultuurikeskuse seminariruumis. Seekord on teemaks „Räägime rahast" ning  lektoriks Raul Kirsimäe (AS Swedbank, tööstusettevõtete osakonna juhataja). Loengu teises pooles kohtume Järvamaa ettevõtjatega, kes on tänu pangale oma tootmist laiendanud või kriisi üle elanud.

Lisaks oodatakse 07. oktoobril ettevõtjaid ühisele väljasõidule Rakverre. Toimub seminar „Ringikujuline tulevik," kus teemad on seotud ringmajandusega. Otsime näiteks  vastust küsimusele „Kas jääde on toode või toode on jääde?" Oma teadmisi ja kogemusi jagavad Marek Strandberg, Kadri Kaarna, Mayri Tiido ja Mihkel Tammo.

Tagasi üles
Back