P, 5.02.2023

Aasta spordisõbrale on sporti panustamine loomulik

Urmas Glase
Aasta spordisõbrale on sporti panustamine loomulik
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide linnameeskonna president Veiko Veskimäe (paremal) ja Siim Luts lõid eelmisel suvel käed ning Eesti üks tippmängijaid hakkas kodulinna klubi esindama numbri all 19.
Paide linnameeskonna president Veiko Veskimäe (paremal) ja Siim Luts lõid eelmisel suvel käed ning Eesti üks tippmängijaid hakkas kodulinna klubi esindama numbri all 19. Foto: Janar Pipar

"Sporti ja ühiskonda laiemalt panustamine on olnud meie ettevõtmiste loomulik osa algusest peale," ütles eile kultuuriministeerium ja Eesti olümpiakomiteelt  "Spordisõber 2020" aunimetuse pälvinud ettevõtte Verston Ehituse juht Veiko Veskimäe.

"Iga ettevõtja teab, et mõnede investeeringutega võib minna paremini, teistega kehvemini. Sporti ja ühiskonda laiemalt panustamine on olnud meie ettevõtmiste loomulik osa algusest peale. Investeering sporti on kindlapeale minek - läbi tervete, teotahteliste ja positiivselt mõtlevate inimeste loob see väärtust nii täna kui homme. Sport pakub nii tegemis- kui vaatamisrõõmu, pakub võimsaid emotsioone ja annab jõudu ka rasketel hetkedel. Sport on ka hea õpetaja – tulemus tuleb ikka ainult järjepideva ja targa töö tulemusena. Samuti tuleb osata nii meeskonnatööd teha, kui konkurentsis ise mehe eest väljas olla," sõnas Verstoni juht.

Märksõnad
Tagasi üles