E, 6.02.2023

Esimene koerte mängupark ootab kasutajaid

Anne Põder
Esimene koerte mängupark ootab kasutajaid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Brixa koertekooli treener Kätlin Veidik viis vastavatud Murumuri mängupargis läbi näidistreeningu oma Austraali lambakoera Sessuga.
Brixa koertekooli treener Kätlin Veidik viis vastavatud Murumuri mängupargis läbi näidistreeningu oma Austraali lambakoera Sessuga. Foto: Dmitri Kotjuh

Neljapäeval avati Türil Tolli metsa veeres valla kaasava eelarve toel rajatud Murumuri mängupark, mis on maakonnas esimene koerte ajaveetmiskoht. Paari kuuga ehitatud pargis on koertel kõik võimalused arendada nii füüsilisi võimeid kui ka meeleerksust.

Kohal oli palju inimesi ja nende neljajalgseid sõpru. Nii mõnigi koer oli üritusest või siis teiste liigikaaslaste nägemisest sedavõrd elevil, et ei mallanud häält kinni hoida. Nii ongi mängupark avatuks haugutud.

Pargi eestvedajad Anu Zinovjev ja Reelika Marrandi tegid avamisel sügava kummarduse neile, kelle toel selline omapärane koerte mängupark üldse tehtud sai. Tänukingi võtsid vastu pargi nimevader Kristi Kadak ja looduslikust materjalist atraktsioonide ehitaja MTÜ Hobukooli Park.

Märksõnad
Tagasi üles