Viking Window ei andnud hooaja avakohtumisel vastasele armu

Urmas Glase
Paide Viking Window tutvustas septembris hooaja eel koduses E-Piim spordihallis esindusmeeskonna värsket koosseisu. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Korvpalli Saku esiliigas hooaja esimese kohtumise pidanud Paide Viking Winow meeskond alistas eile õhtul võõrsil Tallinnas kindlalt SK Nord Aid/Cramo meeskonna tulemusega 66:102.

Paidelased haarasid kohe mängu alguses ohjad ja võitsid esimese poolaja 14:29 ning siirdusid poolajale juba seisult 32:49. Kolmanda veerandajaga hoidis Viking Window sarnast edu seisuga 52:71.

Heas hoos olid paidelased ka viimasel veerandil, kui lasid vastasel visata vaid 14 punkti ja vajutasid ise korvi 31 silma.

Paidelaste resultatiivseima käega mängumees oli Gaspar Bibikov 29 punktiga. Suuremad skooritegijad olid veel Kustav Põldoja 16 ja Kiur Akenpärg 14 silmaga.

Vastastest suutis Aleksander Kaaberma paidelastele enim vastata ja viskas 15 silma.

Paidelased olid vastasest üle kõikides mängu elementides. Viking Window visketabavus väljakul oli 50 protsenti, vastastel 42, kuid kõige veenvam oli vahe kolmeste visketabavuses, kus paidelased tabasid 29st pealeviskest 10 ja vastased 18st vaid kaks.

9. oktoobril on E-Piima spordihallis kell 20.15. Paide meeskonna esimene kodumäng Tartu Ülikool II meeskonnaga.