Paide linnameeskond alistas Levadia ja kindlustas liigas teist kohta

Tänases Premium liiga 23. ringi kohtumises oli Paide linnameeskond tulemusega 1:0 üle rivaalist esikolmikukohtadele, Tallinna FCI Levadiast.

Mõlemal meeskonnal oli oma võimalusi, kuid skoor püsis avamata kuni 73. minutini, kui linnameeskonna ründaja Deabeas Owusu-Sekyere saatis Sergei Mosnikovi trahvilöögist Levadia puurivahi Artur Kotenko selja taha.

Paidel läks oma tugevuse maksmapanek lihtsamaks, kui 67. minutil teenis oma teise kollase kaardi ja pidi mängust lahkuma Levadia ründaja Mark Oliver Roosnupp ning vastane jäi arvulisse vähemusse.

Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko hindas ETV otseülekandes mängu äärmiselt põnevaks ja tugeva esitusega mõlemalt poolt. Ta kiitis ka oma mängijate küpse mõtlemisega, taktikaliselt hästi mängitud mõlema poolaja eest.

Paidel on siht hoida liigas teist kohta, mis avaks kindla pileti eurosarja. Zahhovaiko hinnangul ei saa veel milleski kindel olla, kuigi sellised mängud annavad enesekindlust. Premium liigas tuleb koondisemängude paus ja meeskonnad saavad puhata. "Võtame mänge ühekaupa," ütles Paide peatreener teleusutluses.

Mängu parimaks mängijaks valiti Paide linnameeskonna väravavaht Mait Toom, kes mitme hea tõrjega päästis kodumeeskonna vastase ohtlikke rünnakute käest.

Mängu Paide staadionil vaatas 181 pealtvaatajat.

Paide Linnameeskonnal on turniiritabelis 48 punkti. Liigat juhib Flora, kellel on 10 punkti rohkem. Paidele järgneb 44 punktiga Nõmme Kalju.

Tagasi üles
Back