Noored jätkavad liidritena

Paide linnameeskond U21
Paide linnameeskond U21 Foto: Maarja Trauss

Esiliiga Bs pikenes Paide linnameeskond U21 võiduseeria 11-mänguliseks kui võõrsil alistati laupäevases väravaterohkes kohtumises Keila Jalgpalliklubi 6:3. Kübaratrikiga hiilgas Ander Ott Valge.

Keila staadioni muruväljakul toimunud kohtumises otsustati mängu saatus esimesel poolajal, kus ühtekokku lõid meeskonnad üheksa väravat.

Paide edu kindlustas esimese veerandtunniga Jaagup Lutsu kaks väravat. 23. minutist läks lahti tõeline tulevärk, kui viie minutiga saadeti võõrustajate võrku kolm palli. Esmalt oli täpne Ander Ott Valge, seejärel realiseeris kapten Siim Aer 11 meetri karistuslöögi, Paide viienda värava lõi postide vahele Valge.

Vastased alla ei andnud, mis päädis 32. minutil avaväravaga. Ei kulunud kaua, kui oma kübaratriki ja hooaja 20. tabamuse sai kirja Valge. Kuigi Keila lõi avapoolaja lõpul veel kaks väravat, ei jagunud neil teisel poolajal jõudu, et Paidele järgi jõuda. Hetk enne lõpuvilet jättis väljakukohtunik Keila mängijale andmata selge kollase kaardi, U21 peatreener Erki Kesküla teenis esmalt frustratsioonist kollase ja viiv hiljem ka punase kaardi.

Mäng lõppes vile kõlades 6:3 linnameeskonna poiste võiduga.

Teisel poolajal sai tänavu oma esimesed minutid Paide särgis kirja Mali noortekoondislane Hadji Drame.

55. punktiga tõusis U21 Esiliiga B tabelis taas liidripositsioonile. 53 punktiga on tabeli teine Tartu JK Welco ning kolmas 46 silmaga JK Tallinna Kalev U21.

8. oktoobril toimub esiliiga B 23. vooru järelpeetav mäng, kus Paide poisidkohtuvad võõrsil Kalevi eakaaslastega. (JT)

TULEMUSED

Premium liiga: Paide linnameeskond-Tallinna FC Levadia 1:0.

Esiliiga B: Paide linnameeskond U21-Keila JK 6:3.

III liiga: SK Imavere-Põlva FC Lootos 3:1, Paide linnameeskond IV-Kohtla-Järve JK Järve III 1:1, Türi Ganvix-FC Maardu Aliens 1:4, FC Järva-Jaani-FA Tartu Kalev 0:7.

Eesti jalgpalli karikavõistlused

1/16 finaal: SK Imavere-JK Tallinna Kalev 0:3, Paide linnameeskond-Tallinna FC Pocarr 13:0.

Tulevased kodumängud

Eesti jalgpalli väikesed karikavõistlused

1/2 finaal: teisipäeval kl 19 Paide kunstmurustaadionil Paide linnameeskond III-Tallinna JK Legion II.

Eesti jalgpalli meistrivõistlused

Laupäeval kl 11 Türi linnastaadionil Türi Ganvix-Kohtla-Järve JK Järve III, kl 13 Paide linnastaadionil Paide linnameeskond III-Harju JK Laagri, kl 14 Paide kunstmurustaadionil SK Imavere-Valga FC Warrior.

Pühapäeval kl 14 Paide kunstmurustaadionil Paide linnameeskond IV-FC Järva-Jaani.