P, 5.02.2023

Muusika- ja teatrimaja kogub uuele bändiruumile toetust

Tiit Reinberg
Muusika- ja teatrimaja kogub uuele bändiruumile toetust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
23. mail andis ansambel Ans. Andur Paide muusika- ja teatrimaja bändiruumist veebikontserdi, et jätta sellega sümboolselt hüvasti. Pärast remonti kolib proovisaal uude kohta.
23. mail andis ansambel Ans. Andur Paide muusika- ja teatrimaja bändiruumist veebikontserdi, et jätta sellega sümboolselt hüvasti. Pärast remonti kolib proovisaal uude kohta. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide muusika- ja teatrimaja (PAMT) tooliklubi alustab viienda hooaega, et koguda kultuurisõprade toetust uue bändiruumi rajamiseks. Novembri lõpuni kestva kampaania jooksul on võimalik selleks annetada 50, 100 või 1000 eurot.

Ruum, kus ansamblid on seni harjutanud, kujundati tänavu keldri remondi käigus ümber tantsusaaliks, et harrastuskollektiividel oleksid paremad võimalused treenida. Uus bändiruum tuleb keldrikorruse teise tiiba. Toetajate abiga saab sellest heade võimalustega proovisaal nii kohalikele kui ka kaugematele ansamblitele.

PAMTi direktor Martha-Beryl Grauberg ütles, et uus ruum tuleb helikindlate seinte ja lagede ning moodsa ventilatsiooniga, et pikkade proovide ajal õhku väheks ei jääks. «Oleme remondiga algust teinud, kuid vajame toetajate abi ruumi sisustamisel,» lisas ta.

Märksõnad
Tagasi üles