L, 3.12.2022

Hundid valisid Koordi lambakarja oma sahvriks

Urmas Glase
Hundid valisid Koordi lambakarja oma sahvriks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Perenaise Elerin Innose ütlust mööda ei õnnestunud eelmisel esmaspäeval hukkunud loomadest taaskasutamiseks päästa muud, kui vaid mõni nahk. Täna murtud lambast ei jäänud järgi peaaegu mitte midagi.
Perenaise Elerin Innose ütlust mööda ei õnnestunud eelmisel esmaspäeval hukkunud loomadest taaskasutamiseks päästa muud, kui vaid mõni nahk. Täna murtud lambast ei jäänud järgi peaaegu mitte midagi. Foto: Urmas Glase

Koordi külas elav Elerin Innos leidis täna hommikul, nädal peale eelmist huntide rüüsteretke, karjamaalt järgmise kiskjate poolt nahka pistetud lamba ja otsustas lambapidamise lõpetada.

"Kaua ma seda puhvetit huntidele pean? Kui neil on korra tee selge, siis jäävadki käima. Otsustasin, et lõpetan lambapidamise ära. Paar looma ehk lastele lemmikuks jätan," oli Elerin Innos täis otsustavust.

Loomade siseruumidesse peitmine pole lahendus. "Siis on vaja tingimusi luua, sõnnikuga tegeleda ja sööta läheb rohkem, kui karjamaalt enneaegu ära tuua," loetles ta huntide pärast kuhjuvaid probleeme.

Märksõnad
Tagasi üles