Paide linnameeskond on uskumatus hoos

Tiit Reinberg
Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Premium liiga tänaseks mänguks sõitis Paide linnameeskond pealinna, kus neid võõrustas liigas kolmandat kohta hoidev Nõmme Kalju.

Enne tänast mängu oli linnameeskond võitnud järjest kümme mängu ja latti ei lastud alla ka Hiiu staadionil, kus Nõmme Kalju alistati 3:1.

Paide alustas mängu väga südilt ja Kalju võrk sahises juba viiendal minutil, kui jala sai valgeks Sergei Mošnikov. Viis minutit hiljem viis Henri Anier Paide juhtima juba 2:0.

Sellist edu ei saanud Paide pikalt nautida, sest juba minut hiljem lõi meile värava tagasi Aleksandr Volkov.

36. minutil õnnestus Anieril kirja saada oma teine värav ja Paide juhtis 3:1.

Teisel poolajal enam ühtegi väravat ei löödud.

Tänase mänguga kindlustas linnameeskond üldtabelis oma teist kohta. Paide linnameeskond on tänavu kogunud 54 punkti. Kolmandat ja neljandat kohta jagavatel Nõmme Kaljul ja Tallinna FCI Levadial on mõlemal 47 punkti.

Paide linnameeskonna järgmine mäng toimub juba kolmapäeval, kui kohtutakse tabeli liidri Tallinna FC Floraga.

Järgmisel pühapäeval on linnameeskonna kodumäng, kui Paidesse sõidab FC Kuressaare.