Linnameeskonna võiduseeria sai läbi

Paide Linnameeskond.
Paide Linnameeskond. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Sel kolmapäeval kohtus Paide linnameeskond võõrsil Tallinna FC Floraga. Tegemist on varem ärajäänud mänguga.

Antud kohtumises ei olnud mängus vaid võit. Nii Paide linnameeskond kui Tallinna Flora olid võitnud viimased 11 mängu. Varasem linnameeskonna võidurekord oli viis järjestikkust kohtumist.

Selle kohtumise linnameeskond aga kaotas 0:1. Mängu ainsa värava lõi 39. minutil Märten Kuusik.

Selleaastased kaks esimest omavahelist kohtumist olid läbi saanud 3:1 Flora võiduga.

Turniiritabelis on Flora endiselt esimene ja Paide teine. Vahe kahe meeskonna vahel kasvas nüüd 13 punkti peale.

Paide linnameeskonda ootab lähiajal ees väga kiire periood, sest koos ühe karikamänguga tuleb 15 päeva sisse mahutada viis mängu.

Meeskonna järgmiseks liigavastaseks on pühapäeval kl 13 Paide kunstmurustaadionil FC Kuressaare.

Juba täna õhtul kl 19 saab sealsamas näha aga Esiliiga B mängu, kus vastamisi lähevad Paide linnameeskond U21 ja JK Tallinna Kalev U21.