T, 21.03.2023

Järvamaa aasta isa kandidaate saab esitada pühapäevani

Järva Teataja
Järvamaa aasta isa kandidaate saab esitada pühapäevani
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Järvamaa aasta isa Ardi Selge
Järvamaa aasta isa Ardi Selge Foto: Silja Ratt

Järvamaa omavalitsuste liit, Naiskodukaitse Järva ringkond ja Kaitseliidu Järva malev  kuulutasid oktoobri alguses välja konkursi tänavuse Järvamaa aasta isa leidmiseks. Kandidaate väärika tiitliga tunnustamiseks saab esitada kuni 1. novembrini.

Kuuendat korda toimuva konkursi eesmärgiks on väärtustada tervet ja tugevat peret ning isa rolli perekonnas. Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid ja ettevõtted ehk teisisõnu kõik, kes on märganud häid ning eeskujulikke Järvamaa isasid keda tunnustada ning teistele eeskujuks tuua.  Tunnustuse ja lugupidamisega käib kaasas ka gloobusekujuline sepistatud talisman mis ka aastakümnete pärast laureaadile loodetavasti naerumuige näole toob ning meenutab tema ja tema tegude olulisust oma perekonna ja Järvamaa jaoks.

Taotlused märgusõnaga „Aasta isa” palutakse saata 1. novembriks e-posti aadressile jol@jarva.ee. Taotluses tuleb märkida ära kandidaadi nimi, sünniaeg, elukoht, laste arv ja vanus ning vabas vormis kirjeldus ja põhjendus. Lisada ka taotluse esitaja nimi ning kontaktandmed.

Esimest korda valiti Järvamaa aasta isa 2015. aastal.

2015 -Valeri Ivanov,

2016 – Reimo Kaasiku,

2017 – Marko Alev,

2018 – Tormi Nugis

2019 – Ardi Selge.

Märksõnad
Tagasi üles