Paide kaotas põnevuslahingus Viljandile ja koha karikavõistlustel

Evald Tipneri karikavõistlustel jõudis veerandfinaali Viljandi JK Tulevik, kes alistas eilses kohtumises penaltiseerias võõrsil Paide Linnameeskonna. 2:2 lõppenud normaal- ja lisaaja järel tõusis Tuleviku meeskonna kangelaseks väravavaht Karl-Romet Nõmm, kes näitas oma oskuseid penaltiseerias.

Tulevik asus kohtumist juhtima 26. minutil, kui täpne oli Nikita Komissarov. Tanel Langi paremalt äärelt tulnud tsenderduse lõi 20-aastane Komissarov peaga väravasse.

Kolm minutit hiljem tõi tabloole viiginumbrid omavärav, kui Edgar Tur liikus paremalt äärelt karistusalasse ja proovis leida oma meeskonnakaaslaseid, kuid jala sai vahele Viljandi mängija Kristjan Kask, kelle õnnetust rikošetist pall väravas maandus.