Türil toimub Armeenia vestlus- ja muusikaõhtu

Kuido Saarpuu
Copy
Järvamaa avatud käsitöökodade päev Türi kogukonnaseltsi majas.
Järvamaa avatud käsitöökodade päev Türi kogukonnaseltsi majas. Foto: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Neljapäeval, 19. novembril algusega kell 18 toimub Türil Konna majas (Viljandi tn 60) Armeenia vestlus- ja muusikaõhtu

Sel korral tuleb külla Armeeniast pärit ja praegu Tallinnas elav etnomuusik ja muusikateadlane Margarita Voskanyan, kellel on kaasas ka mõned puupuhkpillid. Juttu räägib ja pilli mängib ka armeenia päritoluga eestlane Brigitta Davidjants, kes on uurinud doktoriväitekirjas armeenia rahvusliku identiteedi loomet, samuti kirjutanud näiteks raamatu "Minu Armeenia" ja juhtinud eesti-armeenia bändi Atlas. Lisaks pakume maitsta ka veidi armeenia suupisteid.

Tegemist on kohtumisõhtuga üritustesarjast „Saame tuttavaks!“, mis viib kokku rahvusvahelise kaitse saajad, Eestis elavad välismaalased ja kohalikud inimesed.

Üritus on tasuta. Parkimine sisehoovis. Kuna kohtade arv on piiratud, siis palume end eelnevalt registreerida, saates emaili aadressile tyrikonn@gmail.com või helistades telefonile 53 957 115.

Projekti "Saame tuttavaks" raames korraldab Eesti Pagulasabi koos partneritega üle Eesti kokku 45 ühisüritust, kokku jõuame kahe aasta jooksul kolm korda igasse maakonda. Üritus toimub kaastöös sotsiaalse ettevõttega Siin & Sääl. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning Siseministeerium.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles