T, 30.05.2023

Lapsed kostitasid oravaid hea ja paremaga

Anne Põder
Facebook Twitter
Comments
PAIde lasteaia lapsed viisid oma kogutud tammetõrud, käbid aj pähklid oravate hoiukodu kasvandikele talviseks nosimiseks.
PAIde lasteaia lapsed viisid oma kogutud tammetõrud, käbid aj pähklid oravate hoiukodu kasvandikele talviseks nosimiseks. Foto: Virge Võsujalg

Eelmisel nädalal said PAIde lasteaia Tähepai rühma mudilased hakkama õilsa teoga. Nad kogusid omaalgatuslikult oravatele toidupoolist ning viisid söögi Eesti metsloomaühingu Orav Kribu hoiukodu hoolealustele talvevaruks.

PAIde lasteaia direktor Ele Enn ütles, et mõte loomade heaolule mõelda sai lasteaias alguse tervisenädalast. "Rääkisime siis inimeste tervisest ja heaolust. Ent samas märkisime, et inimesed saavad ka aidata endast nõrgemaid, näiteks väikseid linde ja loomi," lausus ta.

Kullapai maja Tähepai rühma lapsed on Ennu sõnul Eesti metsloomaühingu esindaja Virge Võsujalaga koostööd teinud juba aastaid. "Nad on loomadega sõprust sobitanud ja neid usinalt uudistanud, ent nüüd otsustasid nad loomadele talvevarusid koguda," täpsustas ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles