K, 7.12.2022

Türi uus jõusaal saab kasutajaid juurde

Anne Põder
Türi uus jõusaal saab kasutajaid juurde
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Deivi Šadeiko trennides käijad kogunesid uude jõusaali selle eesmärgipärast  kasutamist õppima.
Deivi Šadeiko trennides käijad kogunesid uude jõusaali selle eesmärgipärast kasutamist õppima. Foto: Erakogu

Pühapäeval kutsus tuntud Türi treener Deivi Šadeiko uude spordihalli jõusaali oma treeningrühmadele nõuandeid jagama suurte portaali treenitargalt.ee omaniku ning suurte kogemustega jõusaalitreeneri Raivo Piiberi, keda abistas masinate tutvustamisel ja harjutuste näitamisel rühmatreeningute treener Lucia Ašmarina.

Šadeiko ütles, et kuigi ta on kunagi ka ise jõusaalitreeneri baaskoolituse läbinud ja nüüdseks 19 aastat rühmatreeninguid andnud, ei tunne ta end sel alal sugugi nii pädevana kui seda on igapäevaselt juba 15 aastat just jõusaalis praktiseeriv Raivo Piiber. "Tahan oma trenni naistele ja meestele siiski parimat ega kipu seega ise targutama. Ma tahan olla kindel, et nad jõusaalis end ei vigastaks ega midagi valesti teeks. Just seetõttu kutsusingi kohale oma ala asjatundja," selgitas ta.

Vajadus selleks oli Šadeiko sõnul ilmselge, sest mitmed tema trennides osalejad vihjasid, et tahaks suurepärast võimalust jõusaalis käia kasutada, kuid ei julge sinna minna. "Inimesed pelgasid, et äkki ei oska nad masinaid õigesti käsitseda ning teevad teadmatusest midagi sellist, mis ei tule treeningu mõttes hiljem kuidagi kasuks. Jõusaalis kohapeal pole aga ühtki inimest, kellelt saaks nõu küsida," rääkis ta.

Märksõnad
Tagasi üles