Linnameeskond purjetab endiselt hõbeda kursil

Paide linnameeskond (sinises) ja Tallinna FCI Levadia on tänavu kohtunud neljal korral. Kaks korda oli võidukas Paide, korra Levadia ja viimane mäng jäi viiki. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide linnameeskond tegi Premium liiga 28. mänguvoorus pühapäeval oma hooaja esimese viigi, kui mängus FCI Levadiaga oli Sportland Arenal vile kõlades seis 2:2.

Võitluslikus põnevusmängus läksid võõrustajad üheksandal minutil Bogdan Vaštšuki löögist juhtima. Esmalt lõi 32. minutil Paide poolelt viigiseisu tabloole Henri Anier, kes Karl Mööli oskusliku palli tagasivõitmise järel virutas selle värava alla nurka. 11 minutit hiljem oli ETV2 mängu parimaks valitud Mööl ise tegudel. Deabeas Nii Klu Owusu Sekyere löögist jäi pall värava kasti, mille Mööl väravasse saatis.