E, 3.10.2022

Sookure lasteaed tegi leidkassidele suure heateo

Anne Põder
Sookure lasteaed tegi leidkassidele suure heateo
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sookure lasteaia lapsed, nende vanemad ja õpetajad saatsid Paikassi kiisudele varajase jõulukingi.
Sookure lasteaia lapsed, nende vanemad ja õpetajad saatsid Paikassi kiisudele varajase jõulukingi. Foto: Paikass/Facebook

Eelmisel nädalal näitasid Paide Sookure lasteaia lapsed, nende vanemad ja õpetajad üles äärmist hoolivust ning viisid mittetulundusühingu Paikass kassiperele suure hulga toitu ja igapäevaseks toimetulekuks vajalikke tarvikuid.

Sookure lasteaia õpetaja Mari Nõlvak ütles, et on Virge Piisneri ennastsalgavat tegutsemist hooleta jäetud kassidega jälginud juba mõnda aega. "Mul küpses juba ammu peas mõte seda ettevõtmist koos lastega kuidagi aidata," rääkis ta.

Kuna november oli Sookure lasteaias heategevuskuu, sobis abistamisaktsioon Nõlvaku hinnangul suurepäraselt kogu lasteaeda hõlmavaks ettevõtmiseks. "Plaanisime algu, et Virge Piisner tuleb lastele kassidest ja nende õnnetust saatusest rääkima ja võtab ehk mõne kassigi kaasa, kuid olude sunnil jätsime selle ära ning ta tegi lastele hoopis kassitoast videopöördumise. Vaatasime seda rühmades ning panime igasse rühma korjanduskastid," selgitas ta.

Märksõnad
Tagasi üles