R, 24.03.2023

Rasketehnikafirma loodab üheksa kuu pärast uude kohta kolida

Anne Põder
Rasketehnikafirma loodab üheksa kuu pärast uude kohta kolida
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Truckmaint OÜ töökoja-, lao- ja kontorihoone ehitus käib Paides täie hooga. Selle kõrvale, mis jääb Paide avatud noortekeskusest üle tee, rajab ettevõte ka päikesepaneelide pargi.
Truckmaint OÜ töökoja-, lao- ja kontorihoone ehitus käib Paides täie hooga. Selle kõrvale, mis jääb Paide avatud noortekeskusest üle tee, rajab ettevõte ka päikesepaneelide pargi. Foto: Dmitri Kotjuh

Truckmaint OÜ juhtkonna soov alustada Paides Enefit Greeni katlamaja vastas asuval tühermaal ehitustegevust veel sel aastal täituski. Töökoja-, lao- ja kontorihoone seinad juba kõrguvad ning selle kõrvale kavandatakse oma energiavajaduse tarvis päikeseparki.

Truckmainti tegevjuht Rainer Hanschmidt ütles, et kõik ehitusele eelnenud toimingud on sujunud ja ka usaldusväärse ehitaja leidmisega polnud muret. «Olime aasta algul ehituse suhtes küll veidi ebakindlad, sest 1,3hektarisel maa-alal tuli teha mõõdistamisi ja geopinnase uuringuid ning leppida ettevõtetega kokku side, vee, elektri, kütte ja muude kommunikatsioonide suhtes. Polnud teada, kuidas kõik läheb ja kaua see aega võtab,» selgitas ta.

Takistusi Hanschmidti ütlust mööda siiski ei esinenud ja oktoobris löödi piltlikult öeldes kopp maasse. Tõsi, tühermaal laiunud võsa ja vanade puujuurte eemaldusega tegeleti juba suvel, kuid ehitus läks lahti siiski keset sügist. «Usaldasime ehituse Põltsamaa ettevõttele Boeno OÜle,» täpsustas ta.

Märksõnad
Tagasi üles