Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Politseinikud mälestasid teenistuskohustuste täitmisel hukkunud kolleege

Politsei- ja Piirivalveameti ja Kaitsepolitseiameti töötajad mälestavad Mäos teenistuskohustuste täitmisel hukkunud politseinikke ja piirivalvureid. FOTO: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Täna möödub 26 aastat tulevahetusest Järvamaal Mäo ristis, kus hukkus kaks politseinikku ja kolmas sai raskelt vigastada. Täna mälestavad Politsei- ja Piirivalveameti ja Kaitsepolitseiameti töötajad Mäo mälestusmärgi juures teenistuskohustuste täitmisel hukkunud politseinikke ja piirivalvureid.

 
Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

PPA peadirektor Elmar Vaher ütles, et Mäo tseremoonial mõtleme kolleegidele, kes on kaitsnud Eesti inimeste turvalisust elu hinnaga. „Igal aastal on ligi poolsada juhtumit, kus rünnatakse politseiametnikku. Politseitöö on alati seotud riskidega ning tunnustan kõiki, kes on valmis oma elu ja tervisega teiste eest seisma. Tänavu olid kaks juhtumit äärmiselt tõsised, kui Lasnamäel sõitis kurjategija politseinikele autoga otsa ning Lihulas riivas tulistaja kuul meie kolleegi. Hukkunud kolleegide mälestuspäev on meeldetuletus ohtudest, millega kõik eesliini töötajad peavad igapäevatöös arvestama,“ ütles Vaher.

Tagasi üles
Back