Lähipäevil plusskraadid talvekülma ees veel ei taandu

Järva Teataja
Copy
Viimsis Tammneemes on meri veel 5 kraadi soe ja seetõttu võimutsevad maapinnal valdavalt plusskraadid. Nii sirguvad peenral sinised priimulad ning lõikamata jäänud kääbusroosi õietutid ajava päid kangekaelselt püsti. Peenra juurest üle tee on sarapuu justkui jõulupuu asemel ehtinud end uhkete urbadega (teisel pildil), noored ohakadki (esimesel pildil) pakuvad silmailu ning valmistuvad samuti täiel rinnal talviseks õitsemiseks, mistõttu perenaise käsi ei kiirusta sel aastaajal neid mullast välja sikutama.
Viimsis Tammneemes on meri veel 5 kraadi soe ja seetõttu võimutsevad maapinnal valdavalt plusskraadid. Nii sirguvad peenral sinised priimulad ning lõikamata jäänud kääbusroosi õietutid ajava päid kangekaelselt püsti. Peenra juurest üle tee on sarapuu justkui jõulupuu asemel ehtinud end uhkete urbadega (teisel pildil), noored ohakadki (esimesel pildil) pakuvad silmailu ning valmistuvad samuti täiel rinnal talviseks õitsemiseks, mistõttu perenaise käsi ei kiirusta sel aastaajal neid mullast välja sikutama. Foto: Küllike Rooväli

Ilmateenistuse prognoosi järgi jätkuvad lähipäevad väheste pluss- ja miinuskraadidega.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, lörtsi ja vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, öö hakul rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +3 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Eesti idaservas sajab kohati lund ja lörtsi, saartel võib paiguti vihma tibutada. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +4 kraadi, õhtul temperatuur veidi langeb.

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Saartel võib kohati nõrka vihma sadada. Tuul on nõrk ja valdavalt lõunakaarest. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -4 kraadi, rannikul tuleb kuni +2 kraadi. Päeval on valdavalt pilves ilm ja kohati sajab vähest lund ja lörtsi. Puhub valdavalt idakaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +1 kraadi.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest lund ja lörtsi, saartel ka vihma. Puhub põhjakaare tuul 2-8 m/s, saartel muutlik ja nõrk tuul. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -4 kraadi, rannikul tuleb kohati kuni +2 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest lund ja lörtsi, saartel ka vihma. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +2 kraadi.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles