L, 10.06.2023

Päästeameti aumärke jagus mitmetele järvalastele

Kuido Saarpuu
Facebook Twitter
Comments
Päästeameti aumärgid.
Päästeameti aumärgid. Foto: Päästeamet

Siseminister Kristian Jaani ja Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu annavad 123 inimesele üle päästeteenistuse aumärgid. Aumärkidega tunnustatakse nii Päästeameti töötajaid kui ka häid koostööpartnereid. Tavapäraselt on aumärgid antud üle vabariigi aastapäeva ajal. Kuna epidemioloogiline olukord seab kontaktsündmustele piirangud, teeb Päästeamet aumärkide kavalerid teatavaks praegu, kuid tunnustused antakse üle suve hakul, kui olukord seda võimaldab.

 

„Mul on suur rõõm, et viimase aasta kiuste saame veel suurema uhkusega tunnustada päästeteenistuse aumärgiga neid, kelle igapäevane pühendumus on eeskujuks meile kõigile,“ rääkis siseminister Kristian Jaani. „Tegemist on inimestega, kes on aastate jooksul üles näidanud täielikku professionaalsust ootamatute ja keeruliste väljakutsete lahendamisel. Minu siiras tänu teile kõigile!“ tänas Jaani.

„Aasta alguses tunnustame silmapaistvalt tublisid inimesi, kelle missioonitunne innustab tegutsema nii, et meil kõigil oleks Eestis veel parem elada. Kõik aumärgi saajad on andnud endast rohkem kui neilt oodatakse, muutes nii Eesti ühiskonda turvalisemaks ja ohutumaks,“ ütles Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles