Linnameeskond loputas koos vihmaga Narva Transi

Täna Premium liigas avamängu pidanud Paide linnameeskond näitas kindlat mängu ning alistas kodustaadionil Narva Transi 5:1.

Paide linnameeskonna mängija Henri Anier ütles pärast mängu lõppu, et tunnevad meeskonnaga siirast rõõmu tabelisse teenitud kolme punkti üle. "Algus oli küll rabe ega läinud päris nii nagu tahtsime, kuid eks väljaku konditsioon nõudis ka harjumist, sest oli libe," lausus ta.

Anier märkis, et tegid ise esimesel poolajal praaki. "Pidanuksime olema intsiatiivikamad ning rohkem pressima," sõnas ta. Küllap seetõttu tunduski, et esiamesel poolajal oli justkui initsiatiiv rohkem Transi poolel. Ometi lõppes esimene poolaeg 44. minutil siiski paidelastele väravaga, mille autor oli kohalik pallivõlur Siim Luts.