Linnameeskond pidas maha tõelise põnevuskohtumise

Täna õhtul Paide kunstmurustaadionil Nõmme Kaljuga kohtunud Paide linnameeskond võttis 2:1 võidu. ETV2 ekraanil olnud kohtumine oli kõike muud kui igav.

Kui avapoolajal haaras Nõmme Kalju 35. minutil väravast edu ja kodumeeskonna mängumootor ei toiminud absoluutselt, siis teisel kolmveerandil pääses Paide rohkem mängu sisse ja hakkas looma olukordi.

Võimalus viigiväravat lüüa oli nii Henri Anieril kui Karl Möölil, kuid küll oli jaol Marko Meerits ja teisalt luhtus hea šanss kehva sihiku tõttu. Ent peagi tekkis külalistel võimalus hoopis mänguedu suurendada. Meie õnneks raksatas pall vastu posti. Paide avavärav sündis 82. minutil, kui esmalt tsenderdas Ojamaa, Sekou Amadou Camara võttis peaga palli maha, kapten Andre Frolov pääses vahele ja seis oli 1:1.