L, 3.06.2023

Mõisapargi mängu- ja sportimisala laieneb kaasava eelarve toel

Anne Põder
Facebook Twitter
Comments
Roosna-Alliku laste vaba aja veetmise võimalused täienevad suvel madalseiklusraja ning mängu- ja ronimis­atraktsioonidega.
Roosna-Alliku laste vaba aja veetmise võimalused täienevad suvel madalseiklusraja ning mängu- ja ronimis­atraktsioonidega. Foto: Dmitri Kotjuh

Juba suve lõpus võivad Roosna-Alliku inimesed oma lapsed südamerahus mõisaparki mängima saata, sest tegevust jagub seal igale vanusele. Kui trikirattarada ja multiväljak on juba olemas, siis peatselt algab Paide linna kaasava eelarve võidu­raha eest madalseiklusraja ja ühinemislepingus lubatud mänguplatsi ehitus.

Paide linnavalitsuse haldus­spetsialist Mait Grigorjev ütles, et eelmise aasta kaasava eelarve võidukavand jõudis eelmisel nädalal nii kaugele, et hanke võitnud OÜga Tommi Play on projekteerimis- ja ehitusleping sõlmitud. See Tartumaa ettevõte on keskendunud mängu,- spordi- ja vabaajarajatiste ehitusele üle Eesti.

Grigorjevi selgitusel tuleb lisaks madalseiklusrajale mõisaparki teisigi ajaviitevahendeid. «See on kohaliku kogukonna soov, et tegevust leiduks igas vanuses lastele,» lausus ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles