Linnameeskond viigistas tabeli viimasega

Kuido Saarpuu
Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion 1:0
Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion 1:0 Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Premium liiga liider Paide Linnameeskond kirjutas tabelisse seitsme võidu kõrvale teise viigi, kui neile andis hea lahingu FC Kuressaare. Kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Kuressaare asus mängu kahel korral juhtima, kuid mõlemal korral oli Paidel vastus olemas.

Paide mängija Hadji Drame tabas 15. minutil posti, kuid esimesena nõelas Kuressaare, kui Mattias Männilaan viis kodumeeskonna 19. minutil juhtima. Kuressaare teenis nurgalöögi, mida asus lööma Sander Laht. Tema täpne nurgalöök leidis Männilaane, kes lõi palli peaga väravasse.

23. minutil viigistas Paide seisu, kui külalismeeskond oli samuti täpne nurgalöögi järel. Andre Frolovi nurgalöögi järel lõi palli täpse pealöögiga väravasse Sekou Amadou Camara.

Silver Alex Kelder taastas kauni löögiga 47. minutil saarlaste eduseisu, aga Paidele päästis punkti taas Frolovi nurgalöögist Camara, kes lõi oma õhtu teise värava 81. minutil.