T, 30.05.2023

Linnameeskonna noored alustasid taas mängudega

Kuido Saarpuu
Facebook Twitter
Comments
Foto: Paide linnameeskond

Paide linnameeskond U21 mängis peale mitmekuulist pausi taas esiliigat- teise vooru kohtumises Sportland Arenal saadi 2:2 viik Flora U21 meeskonnalt.

Võõrustav meeskond asus mängu juhtima juba kuuendal minutil. Selle seisuga mindi ka pausile.

Teise poolaja keskel saavutas Flora juba kaheväravalise edu, mida kaua nautida ei saadud. 74. minutil saatis kapten Siim Aer karistuslöögi 25 meetrilt väravasse. Üsna pea jäi Paide Joel Kokla vigastuse tõttu vähemusse ning vahetusmehi rohkem võtta polnud. See aga ei heidutanud poiste tugevat võitlusvaimu ja tahet mängust punkt kaasa võtta. Nii ka juhtus, sest 90. minutil lõi latipõrkest 2:2 viigivärava Matrix Einer.

Teisel poolajal tegi debüüdi U21 meeskonna eest 16-aastane Sander Soo, kes alates mai algusest treenib koos esindusmeeskonnaga.

Esmaspäeval võõrustas Paide linnameeskond U21 külalisi aga Elvast.

Sellest mängust saadi hooaja esimene võit- FC Elva alistati tulemusega 3:1.

Isukamalt alustanud Elva omas avapoolaja alguses häid ründevõimalusi, ent midagi ohtlikku linnameeskonna värava all ei sündinud.

Paide avavärava eeltöö tegi 20. minutil Jaagup Luts, kes andis paremalt äärelt terava söödu Hadji Dramele, kes palli seejärel vasakusse nurka saatis. Teist juhtväravat otsima asunud Paide saavutas edu kaheksa minutit hiljem, kui Kevin Kärp kasutas oskuslikult ära Elva kaitsja eksimuse, andis söödu edasi Lutsule, kes toimetas palli sisuliselt tühja väravasse.

Paide 2:0 eduseisult mindi poolajapausile.

Kohtumise 50. minutil lõi Kevin Metso tõelise iluvärava, kui saatis 20 meetrilt palli väravasse. Elva sai oma auvärava 84. minutil küll kätte aga 3:1 magus võit kuulus Paidele. Saadud võidupunktide toel tõusti kümne meeskonnaga turniiritabelis kuuendale kohale.

Juba 15. mail ootab Paide linnameeskond U21 ees võõrsilmäng Tallinna Kaleviga. (JT)

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles