Viimases mängus väravaid ei löödud

Paide linnameeskond (sinises) ja Nõmme Kalju on tänavu omavahel mänginud juba kaks korda. Viimases kohtumises väravaid ei löödud. Foto: Dmitri Kotjuh

Eelmisl pühapäeval peeti Premium liigas üks mäng, kui vastamisi läksid Nõmme Kalju ja Paide linnameeskond. Kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Kevor Palumetsa sööt leidis 29. minutil trahvikastis Henri Anieri, kuid ründaja löök läks üle värava. Mõlemal meeskonna oli veel võimalusi ka avapoolajal, kuid skoori avada ei õnnestunud.

Teisel poolajal oli rohkem võimalusi Nõmme Kaljul, kuid staadionil jäid mõlema võistkonna väravad lukku.