T, 30.05.2023

Pindalatoetusi on taotlenud juba 8340 klienti

Kuido Saarpuu
Facebook Twitter
Comments
PRIA pindalatoetuste ja maaelu arengukava loomatoetuste taotluste esitamine on alanud.
PRIA pindalatoetuste ja maaelu arengukava loomatoetuste taotluste esitamine on alanud. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Kuni 15. juunini saab PRIAst taotleda pindalatoetusi ja maaelu arengukava loomatoetusi. Taotlusi saab esitada ainult e-PRIA vahendusel.

PRIA otsetoetuste osakonna menetlusbüroo juhataja Tauno Taska ütleb: „Kuigi erandkorras ei rakendata 2021. aastal hilinenud taotluste vastuvõtmise perioodil taotluse esitamise eest toetuste vähendamist, palume taotlused esitada võimalikult varakult, soovitavalt maikuus. Sel juhul jääb PRIAl rohkem aega juhtida taotlejate tähelepanu korrigeerimist ja täpsustamist vajavale infole.“

Toetusi on kokku viisteist, mille jaoks Euroopa Liidu ja Eesti riigieelarvest on eraldatud kokku üle 254 miljoni euro.

PRIA teenindusbürood on taas klientidele avatud, aga enne teenindusbüroosse tulemist palume kindlasti eelnevalt broneerida aeg taotluse esitamiseks kas meie kodulehe kaudu aadressil https://web.pria.ee/broneering või helistades teenindusbüroosse.

Toetuste ja e-PRIA kasutamise kohta saab abi küsida PRIA pindala- ja loomatoetuste infotelefonil 737 7679 või pöördudes MES nõuandeteenistuse konsulentide poole. Konsulentide kohta leiab täpsemat infot MES nõuandeteenistuse kodulehelt.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles