Linnameeskonna noored said kaotuse

Kuido Saarpuu
Paide linnameeskond U21
Paide linnameeskond U21 Foto: Maarja Trauss

Paide linnameeskond U21 pidi Esiliiga kuuendas voorus tunnistama tabeliliidri Maardu linnameeskonna 2:1 paremust.

Võõrustajad asusid kohtumist juhtima 25. minutil. Paide avapoolaja parim võimalus oli Hadji Dramel, kelle kauglöök tabas latti.

Teisel poolajal oli taas Dramel taas hea võimalus, ent lähilöögile oli kogenud Vitali Teleš kiirelt jaol. Paide ainsa värava lõi 82. minutil penaltist Sekou Amadou Camara.

Kui oli juba lootust, et U21 sõidab koju tagasi viigipunktiga, panid Maardu mehed oma kogemused maksma lüües nurgalöögijärgsest olukorrast 2:1.

Esmaspäeval, 31. mail ootab U21 ees järgmine proovikivi, kui võõrsil minnakse vastamisi tabeli kolmanda, Nõmme United meeskonnaga.

KOONDIS

Eesti U21 mängib juunikuise FIFA akna raames kaks sõpruskohtumist. Maavõistluste raames minnakse 4. juunil võõrsil vastamisi Leeduga ning EM-valikturniiri raames kohtutakse 8. juunil võõrsil Austriaga.

Paide linnameeskonnast teenisid kutsed U21 koondisesse: Kristjan Pelt, Kevor Palumets, Mattias Sapp, Rasmus Kallas, Raimond Eino ja Itaalias SPAL-is laenul viibiv Kristofer Piht.