L, 3.12.2022

Paide noormees astus kodulinna teatri eest häälekalt välja

Anne Põder
, ajakirjanik
Paide noormees astus kodulinna teatri eest häälekalt välja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide teatri aktsiooni «33 kõnet» vaba mikrofoni õhtul võttis Chris Murro julgelt sõna ja avaldas arvamust, et Paide linn eesotsas linnapea Priit Värgiga peaks Paide teatri tegevuseks rohkem raha andma.
Paide teatri aktsiooni «33 kõnet» vaba mikrofoni õhtul võttis Chris Murro julgelt sõna ja avaldas arvamust, et Paide linn eesotsas linnapea Priit Värgiga peaks Paide teatri tegevuseks rohkem raha andma. Foto: Dmitri Kotjuh

Paidelane Chris Murro (22) võttis sel nädalal julguse kokku ning astus linna keskväljakul kõnepulti siis, kui Paide teatri aktsioonile «33 kõnet» jäi esineja saabumata ja sõna anti linnarahvale. Tema etteaste pälvis tuliseima aplausi kui varem samas esinenud president Kersti Kaljulaid või peaminister Kaja Kallas.

See tagasihoidlik ja viisakas noormees pälvis tähelepanu sellega, et pöördus oma kõnes suuri sõnu tegemata Paide linnapea Priit Värgi poole ja ütles, et linn peaks andma teatrile rohkem raha.

Chris Murro ei tööta Paide teatris ega ole ka muusika- ja teatrimaja palgal. Ta on aus ja siiras liitpuudega noormees, kes on suur teatrikunsti austaja ja kogukonna tulihingeline liige. Sama õhinal kui teatrirahvale, elab ta kaasa ka sportlastele, poliitikutele ja kultuuritegelastele.

Märksõnad
Tagasi üles