T, 30.05.2023

PILDID JA VIDEO ⟩ Autotehnikud saavad erilist reklaami

Kuido Saarpuu
Facebook Twitter
Comments
Driftisõitja Karel Piiroja tõi reklaami tarbeks Säreverre oma Nissani ja näitas, mida sellega on ühel asfaltplatsil võimalik teha.
Driftisõitja Karel Piiroja tõi reklaami tarbeks Säreverre oma Nissani ja näitas, mida sellega on ühel asfaltplatsil võimalik teha. Foto: Kuido Saarpuu

Eelmise reede esimeses pooles oli Järvamaa kutsehariduskeskuse Särevere õppekompleksis asuva tehnikamaja hoovi õhus rohkelt tossu, kuulda omajagu mootorimüra ja näha uhkeid poognaid, mida ühe neljarattalisega on võimalik võtta.

Järvamaa kutsehariduskeskuse autoeriala juhtõpetaja Tarmo Savisaar põhjendas, et Kaarel Piirojale kuuluvat Nissani driftiautot läks tarvis selleks, et filmida mootorsõidukitehniku erialale tutvustav reklaamklippi. «Üritasime videot filmida tavapärasest teistsuguses võtmes. Kui muidu oleme teinud klassikalise autoteeninduse video, kus õpilased on ühe auto kallal ametis, siis sel korral proovisime läheneda noore inimese vaatenurgast ja filmida mitte niivõrd õppetööd, vaid muud noortepärast, mis on selle erialaga seotud,» lausus ta.

Klipp kukkus välja efektne

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles