Linnameeskond läheb paarinädalasele mängupausile

Paide linnameeskond - Pärnu Vaprus 2:1
Paide linnameeskond - Pärnu Vaprus 2:1 Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Paide linnameeskond tegi oma töö Narva Transi vastu ära ning tasuks tuli koondisepausile minekuks kolm võidupunkti.

Narva Kreenholmi staadionil aset leidnud avapoolaeg kujunes kiiretempoliseks ja lahtiseks.

Paide poolt kõige teravam moment Narva värava all leidis aset 21. minutil. Kevor Palumets andis hea pika söödu ette, mis leidis Edgar Turi. Sisuliselt oli ääreründaja palli lükkamas juba tühja väravasse, ent narvalaste kaitsja suutis viimasel momendil palli blokeerida.

53. minutil oli hea võimalus Henri Anieril, aga pall lendas napilt väravast mööda. Paide võidupunkti kindlustas teist mängu järjest skoori teinud Karl Mööl. 84. minutil andis Sergei Mošnikov nurgalöögi, mis leidis Ishaku Konda, kelle puutest põrganud pall jõudis Möölini, kes mänguvahendi väravasse toimetas.

Kolme magusa võidupunktiga Narvast on hea koju tagasi sõita ning minna liigapausile. Peale 14 peetud vooru jätkab Paide 30 punktiga teisel kohal.

Paide naaseb pausilt tagasi 25. juunil, kui võõrsil minnakse järelpeetavas voorus vastamisi Tartu Tammekaga. (JT)

TULEMUSED

Eesti jalgpalli meistrivõistlused

Premium liiga: Paide linnameeskond-Pärnu Vaprus 2:1, Paide linnameeskond-JK Narva Trans 0:1.

Esiliiga: Paide linnameeskond U21-Maardu linnameeskond 1:2, Paide linnameeskond-FC Nõmme United 4:0.

II liiga: Paide linnameeskond III-Tallinna FC Flora U19 1:1.

III liiga: Türi Ganvix-FC Maardu Aliens 8:1, FC Järva-Jaani-Anija JK 0:6, Paide linnameeskond IV-Tartu Team Helm 1:4, Sk Imavere-Viljandi JK Tulevik IIII 4:3.