K, 8.02.2023

Parimatest parimad õppurid väärisid kiitust

Merit Männi
, ajakirjanik
Parimatest parimad õppurid väärisid kiitust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Gümnaasiumiastmes bioloogiaolümpiaadil esikoha saanud Türi ühisgümnaasiumi õpilane Laura Leppik loodab õpinguid jätkata Tartu tervishoiukõrgkoolis bioanalüütiku erialal.
Gümnaasiumiastmes bioloogiaolümpiaadil esikoha saanud Türi ühisgümnaasiumi õpilane Laura Leppik loodab õpinguid jätkata Tartu tervishoiukõrgkoolis bioanalüütiku erialal. Foto: Dmitri Kotjuh

Neljapäeva pärastlõunal olid need maakonna koolide õpilased, kes õppeaasta vältel osalesid maakonna ja üle-eestilistel olümpiaadidel ning said seal häid tulemusi, palutud Järvamaa omavalitsuste liidu (JOL) tänuüritusele.

Vallimäe suverestoranis olnud JOLi esimehe Priit Värgi vastuvõtule oli kutsutud 28 õpilast ja nende juhendajad üheksast koolist. Kutse kriteerium oli, et piirkondlikul olümpiaadil on saadud maksimumpunktidest vähemalt pool.

Priit Värk sõnas, et tal on hea meel tervitada Järvamaa kõige helgemaid päid. Ta avaldas lootust, et ehk istub suverestoranis koos seltskond, keda saab nimetada Järvamaa tulevikuks. Kuigi JOL andis tänutunnistuse ja meenekoti näppu tublimatest tublimatele, väärib Värgi hinnangul kiitust iga õpilane, kes olümpiaadil end proovile paneb, olgu siis tema tulemus lõpuks edetabeli esimeses või viimases otsas.

Märksõnad
Tagasi üles