Linnameeskonna noored tõusid neljandaks

Paide linnameeskond U21
Paide linnameeskond U21 Foto: Maarja Trauss

Paide linnameeskond U21 alistas esiliiga kaheksandas voorus koduväljakul Pärnu jalgpalliklubi 4:0 ning tõusis tabelis neljandale positsioonile.

Troopilises kuumuses toimunud kohtumine kulges Paide kontrolli all. 15. minutil viis kodumeeskonna penaltist juhtima Siim Aer. 35. minutil lõi teise värava Hadji Drame. Ääreründaja pääses jooksu, mängis üle vastaste väravavahi lüües palli sisuliselt tühja võrku.

51. minuti oli tegudel taas Aer, saates karistuslöögist latipuutega palli väravasse! Ka Paide neljanda värava osaline oli Aer, andes suurepärase söödu Hadji Dramele, kes olukorra väravaga lahendas.

13 punktiga tõusis Paide linnameeskond U21 esiliiga tabelireal kolmandale positsioonile. Seitsmest mängust on meeskond saanud neli võitu, ühe viigi ja kaks kaotust, mis annavad kokku 13 punkti.

26. juunil ootab U21 ees järgmine vastasseis, kui võõrsil kohtutakse hetkel turniiritabeli viimasel real oleva Tartu JK Welcoga. Taas kodus mängib U21 1. juulil kell 18 ning siis on vastaseks teisel positsioonil olev Tallinna JK Kalev. (JT)

TULEMUSED

Eesti jalgpalli-meistrivõistlused

Esiliiga: Paide linnameeskond U21-Pärnu jalgpalliklubi 4:0.

II liiga: Paide linnameeskond III-FC Kuressaare II 1:0.

III liiga: Paide linnameeskond IV-FC Otepää, SK Imavere-Tartu Team Helm 1:3, Türi Ganvix JK-Jõhvi FC Phoenix 4:1, FC Järva-Jaani-FC Tallinn II 0:6.