Paide naasis Tartust võiduga

Premium liiga järelpeetud voorus alistas Paide Linnameeskond võõrsil Henri Anieri ja Hadji Drame väravatest Tartu Tammeka 2:0.

Sel hooajal esimest korda kohtunud Paide ja Tartu vastasseis kulges Paide kontrolli all, kus võõrustavale meeskonnale suurt sõnaõigust ei antud.

11. minuti avaväravale tegi hea eeltöö kapten Andre Frolov kelle sööt leidis Henri Anieri. Ründaja pääses paari sammuga jooksu ning ilusa postipõrkega maandus pall väravasse.

56. minutil võttis Hadji Drame Tammeka kaitsjalt palli, tõusis kastini ning virutas sealt umbes 15 meetri pealt palli mõnuga väravasse.

Mängu lõpus oli Dramel veel hea võimalus iluväravaks, ent vasakult küljelt teele pandud pommlöök tabas posti.

Kuigi vastastel oli paar võimalust mängu jooksul skoori avamiseks, jäi meie puurilukk Mihkel Aksalu seekord üle mängimata.

30. juunil algusega kell 20.00 ootab Paide Linnameeskonda ees A. Le Coq Arenal kohtumine tabeli liidri FC Floraga. Mängule väljub kindlasti ka fännibuss nagu eilegi.