Linnameeskonna noored tegid mängu ära 11 minutiga

Paide linnameeskond U21 püsib esiliiga eesotsas nagu põhimeeskondki.
Paide linnameeskond U21 püsib esiliiga eesotsas nagu põhimeeskondki. Foto: Maarja Trauss/Paide linnameeskond

Paide Linnameeskond U21 meeskond teenis esiliigas hooaja viienda võidu, kui võõrsil oldi tulemusega 4:0 paremad Tartu JK Welcost.

Nii nagu Paide esindusmeeskond eile, nii tegi ka U21 täna Tartus sotid selgeks esimese 11 minutiga. Ainus vahe oli selles, et kui esindusmeeskond läks Tartu Tammeka üle algul ühe punktiga juhtima, siis noored kõmmutasid Welco väravasse kohe kolm palli.

Kaks palli saatis vastaste võrku Sander Sinilaid ja ühe Jaagup Luts. 50. minutil lõi Luts Paide 4:0 võiduvärava.

Kaheksa mängu järel on Paide linnameeskond U21 esiliiga edetabelis viie võidu, ühe viigi ja kahe kaotusega kolmandal kohal.

Neljapäeval, 1. juulil kohtub U21 koduväljakul Tallinna Kaleviga. Mäng linnastaadionil algab kell 18.00.

TEAVE

Paide Linnameeskond U21 mängis täna koosseisus: Mattias Sapp, Kevin Metso, Martin Kase, Kristjan Pelt, Siim Aer, Matrix Einer (53. Simon Usar), Joel Kokla, Sander Sinilaid (34. Kevin Kärp), Raimond Eino, Jaagup Luts (72. Rasmus Kallas), Sander Soo (46. Sekou Amadou Camara).

Varu: Mait Toom, Sekou Amadou Camara, Rasmus Kallas, Simon Usar, Kevin Kärp.