Discgolfi seeriavõistluse etapp viis Järva-Jaani

Kuido Saarpuu
Copy

Järvamaa discgolfi seeriavõistluse neljas etapp toimus kolmapäeva õhtul 89 osalejaga Järva-Jaanis. Sellega on pooled seeriavõistluse etapid peetud ja jäänud on veel kolm etappi.

Mõnusalt suviselt sooja ilmaga mängis eliit klassis suurepärase tulemusega välja Mauri Villmann, kes lõpetas mängu tulemusega -12. See tulemus on ühtlasi praeguse raja läbi aegade kolmas tulemus. Teine koht kuulus tulemusega -11 Riho Rogovile ja kolmanda koha napsas Tarmo Vilipõllu eest omale Asko Krais tulemusega -10. Peale neljandat etappi juhib samas võistlusklassis 334 punktiga Asko Krais, teisel kohal on 318 punkriga Jüri Karus ning ühe punktiga, 317 punkti, on kolmandaks jäätud Heiki Siider.

Edasijõudnute klassis tegi neljandal etapil parima tulemuse Mihail Puškin, kes lõpetas mängu tulemusega -3. Teise kohaga pidi leppima Egert selge, kes kaotas esimsele kohale vaid ühe punktiga ja lõpetas mängu tulemusega -1. Kolmas koht läks jagamisele nelja mängija vahel, kes lõpetasid kõik tulemusega 0. Punktide ülevaatamisel selgus, et parima tulemuse tegi siiski Kaarel Põldmaa, kellele omistati kolmas koht. Üldarvestuses hoiab esikohta 332 punktiga Rainel Paabo, teisel kohal on 329 punktiga Mihail Puškin ja kolmas on 326 punktiga Andes Matrov.

Harrastajate klassis oli samuti tihe konkurents, kus võitjaks tunnistati Kasper Koiduste tulemusega +1. Teine ja kolmas koht läksid jagamisele isa ja poja vahel tulemusega +2, kuid punktide ülevaatamisel tunnistati teise koha vääriliseks poeg Kert Kiik ja isa Kristo Kiik pidi leppima kolmanda kohaga. Üldarvestuses juhib harrastajete võistlusklassis 351 punktiga Johannes Martin Saar, teine koht kuulub 346 punktiga Kert Kiigele ja kolmandal kohal on Teet Laur tulemusega 337 punkti.

Neljanda etapi tulemused on nähtavad siin ja üldarvestuse punktitabeli saab vaadata siit! 

Järgmine seeriavõistluse etapp toimub juba 14. juulil, kuid avatud registreerimine näitas, et võistlus on väljamüüdud ja juba on tekkinud ka ootejärjekord. Korraldajad püüavad nuputada võimaluse, et kõik soovijad saaksid Väätsa rajal võistelda. Selge on see, et väikses kohas on lisakorvide paigutamine väga keeruline, kuid lubatakse, et antakse endast parim, et lahendus välja mõelda. Seni saavad discgolfarid oma parima anda omavalitsuste heaks 10. juulil Kuutsemäel, kus võistlemas on Eestimaa omavalitsused.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles