Linnameeskond kaotas euromängu

Kuido Saarpuu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide linnameeskonna mäng Poola klubi Wroclawi Slaskiga oli oluline ka seetõttu, et see oli Ragnar Klavani (pildil põlvili) debüütmäng Paide linna­meeskonnas koosseisus. Foto: Dmitri Kotjuh

Neljapäeva õhtul kohtus Paide linnameeskond jalgpalli Euroopa Konverentsiliiga esimese eelringi avamängus Pärnu rannastaadionil Poola klubi Wroclawi Slaskiga ja võttis vastu 1:2 kaotuse.

Avapoolajal väravaid ei löödud, kuid teise poolaja keskel jäi Paide linnameeskond 0:1 taha. Värava lõi Fabian Piasecki.

Kümmekond minutit enne normaalaja lõppu oli seis juba 1:1 viigis. Tabamus läks kirja poolaka Wojciech Golla omaväravana.