Linnameeskonna euroteekond sai läbi

Paide linnameeskond pidi võõrsil neljapäeva õhtul Poolas UEFA Konverentsiliiga korduskohtumisel Wroclaw Slaski vastu vastu võtma 0:2 kaotuse. Kahe mängu kokkuvõttes jäädi alla 1:4.

Avapoolaeg kulges Slaski turmtule all, kus rünnakuid linnameeskonna väravale tuli igast asendist. Meeskonna puurilukk Mihkel Aksalu pandi mitmeid kordi proovile, ent väravakindlusest läbi ei pääsetud.

Peale esimesi rünnakulaviine, pääses ka linnameeskond ründesse, ent i-le jäid täpid panemata. Slaski tahtmine saada avavärav, leidis aset 41. minutil, sellelt seisult mindi ka poolajale.

Teisel poolajal jätkusid rünnakud nii linnameeskonna kastis kui väravale. 53. minutil hoidis meeskonda õnn, kui teele pandud pommlöök lendas vastu posti. Siiski, 66. minutil saadi ka teine tabamus linnameeskonna väravasse.

Kümme minutit enne normaalaja lõppu tekkis Paide linnameeskonnal kõige lubavam moment, kui karistuslöögi järgsest olukorrast jättis vastaste väravavaht palli lahtiseks, Abdul Razak Yusif pääses löögile, ent kaitsjad olid ees. Järgmisena olid võimalused juba ka Hindrek Ojamaal ja Hadji Dramel, ent pallid olid Slaski väravavahile kerged saagid.

Sel pühapäeval, 18. juulil kohtub Paide linnameeskond Paide linnastaadionil Premium liiga kohtumises Tartu Tammekaga. Mäng algab kl 19.