Järvamaal võrkpalluriteed alustanud Urmas Piik jõudis esimese meistritiitlini

Nädalavahetusel selgusid Paides peetud Värska Vee Cupil rannavolle Eesti meistrid. Meestest krooniti võitjaks Järvamaalt võrkpalluriteed alustanud Urmas Piik ja tema mängupartner Argo Arak ning naistest Heleene Hollas ja vanemate kaudu Järvamaaga seotud Liisa Soomets.

Hollas ja Soomets alistasid veerandfinaalis 2:0 Liina Kaisi ja Kadi Kalmu ning poolfinaalis samuti 2:0 Liisa-Lotta Jürgensoni ja Laura-Liisa Maiste. Finaalis olid Eesti esiduo vastaseks suurimad kodused konkurendid Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov. Ka selle mängu võitsid Hollas ja Soomets 2:0 (21:18, 21:11) ega loovutanud kogu turniiri jooksul vastastele geimigi.

Põnevas pronksimatšis alistasid U20 vanuseklassi kuuluvad Liisa-Lotta Jürgenson ja Laura-Liisa Maiste alles U18 vanuseklassi kuuluvad Karlotta Kattai ja Grete Jürgensoni 2:1 (15:21, 21:15, 18:16). See oli Jürgensonil ja Maistel esimene täiskasvanute meistrivõistluste medal.