Linnameeskonna U21 mängis end võidule

Paide Linnameeskond U21 alistas Esiliiga 17. voorus peetud kohtumises Tartu JK Tammeka U21 seisuga 4:0 ning jätkab tabelis kolmandal positsioonil.

Paide skoori avas 45. minutil Kevor Palumets, kes Siim Aeru nurgalöögi järgselt peaga värava lõi. Avapoolajal 28. minutil vähemusse jäänud Tammeka väravasse lisati teisel kolmveerandil veel kolm palli. Esmalt realiseeris 68. minutil kindlalt penalti Palumets, kelle jaoks oli see viiendaks väravaks sel hooajal. Seejärel sai oma esimese värava Esiliigas kirja 73. minutil Sander Soo ning Paide neljanda värava autoriks oli Kristofer Piht, kes on nüüd kolme mänguga vastastele löönud seitse väravat.

Paide värvides tegi tänases kohtumises debüüdi meie värske täiendus 20-aastane Foday Trawally.