Linnameeskonna noored jäid vastastele alla

Paide linnameeskonns U21 meeskond rühib esiliigas kindlalt edasi.
Paide linnameeskonns U21 meeskond rühib esiliigas kindlalt edasi. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Paide linnameeskond U21 pidi aga esiliiga 19. voorus vastu võtma mõruda kaotuse, kui koduväljakul jäädi 1:2 alla külla sõitnud FC Elvale.

Kohtumise 11. minutil oli meie poistel hea võimalus minna kohtumist juhtima, ent paraku võttis vastaste väravavaht Siim Aeru penaltilöögi. Avapoolaja pausile mindi juba Elva 2:0 edus. Kuigi 85. minutil lõi Kevin Kauber ühe värava tagasi, ei jagunud poistel rohkem rammu, et välja võidelda viigipunkt.

Peale lühikest koondisepausi on linnameeskonna poisid taas mängimas koduväljakul, kui 10. septembril minnakse vastamisi FC Flora U21 meeskonnaga. Mängu avavile kõlab linnastaadionil kell 18.

TULEMUSED

Eesti jalgpalli meistrivõistlused

Premium liiga: Paide linnameeskond-FC Kuressaare 4:1.

Esiliiga: Paide linnameeskond U21-FC Elva 1:2.

II liiga: Paide linnameeskond III-Rummu Dünamo 4:1.

III liiga: Paide linnameeskond IV-Tartu Team Helm 3:4, SK Imavere-Viljandi JK Tulevik III 5:2, Türi Ganvix JK-FC Maardu Aliens 8:1, FC Järva-Jaani-Anija JK 1:3.