Arvamusfestival ja Paide gümnaasium sõlmisid koostööleppe

Tiit Reinberg
Copy
Paide gümnaasiumi avaaktusel allkirjastasid arvamusfestivali eestvedaja Kaspar Tammist (vasakul) ja koolijuht Margo Sootla heade kavatsuste koostöö-
leppe.
Paide gümnaasiumi avaaktusel allkirjastasid arvamusfestivali eestvedaja Kaspar Tammist (vasakul) ja koolijuht Margo Sootla heade kavatsuste koostöö- leppe. Foto: Dmitri Kotjuh

Teisipäeval allkirjastasid Paides heade kavatsuste koostöölepingu arvamusfestivali eestvedaja Kaspar Tammist ja Paide gümnaasiumi koolijuht Margo Sootla.

Kaht organisatsiooni tugevalt kokku siduva koostöö eesmärk on luua uut väärtust mõlemale poolele ja selle kaudu ka kohalikule kogukonnale, olles eeskujuks kogu Eestile laiemalt.

Kaspar Tammist ütles, et koostöölepe Paide gümnaasiumiga on üks tähtsamaid verstaposte arvamusfestivali üheksa-aastase eluea jooksul. «See on oluline ja samas nii loogiline samm. Oleme kogu meeskonnaga õnnelikud, et see on sündinud,» lausus ta. «Anname tugeva panuse, et kõik kirjapandu saaks teoks. Tahame kohalikku kogukonda tagasi anda ja loodame selle vilju lõigata juba järgmisel aastal.»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles