T, 4.10.2022

Sada töötajat kolis öö läbi Maksimarketit vanast majast uude

Anne Põder
, ajakirjanik
Sada töötajat kolis öö läbi Maksimarketit vanast majast uude
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Järva tarbijate ühistu juhatuse esimehe Tõnu Uibopuu selgitusel hakkab ka Maksimarketi uues osas kaht korrust ühendama liikuv trepp. Kõige suuremat heameelt tunneb ta selle üle, et hoone süda, mis reguleerib kogu maja vereringet, hakkas tuksuma.
Järva tarbijate ühistu juhatuse esimehe Tõnu Uibopuu selgitusel hakkab ka Maksimarketi uues osas kaht korrust ühendama liikuv trepp. Kõige suuremat heameelt tunneb ta selle üle, et hoone süda, mis reguleerib kogu maja vereringet, hakkas tuksuma. Foto: Dmitri Kotjuh

«Täna öösel polnud meil plaaniski magada,» ütles Paide Maksimarketi juhataja Tiiu Lunts. Sadakond kaupluse töötajat ja koostööpartnerit pingutasid selle nimel, et eile õhtul kell kümme vanas majas uksed sulgenud kauplus võiks täna hommikul kell üheksa uues hoones uksed avada.

Lunts ütles, et inimesed peavad nüüd poodi tulekuks suunduma Maksimarketi uude hoonesse. «Oluline on teada, et seal jaguneb kauplus kahte ossa. Alumisel korrusel on teenindusletid ja kõik need tooted, mis vajavad külma või jahedat keskkonda, ning ülemisel korrusel on toatemperatuuril müüdav toidukaup ja tööstuskaup,» selgitas ta.

Ülemisele korrusele pääseb Luntsi ütlust mööda liikuva trepiga. «Lapsevankritega emadel ja ratastoolis inimestel palume pöörduda ukse juures asuvasse infoletti, turvatöötaja või mõne müüja poole, et neile juhatataks teed liftini, millega saab siis teisele korrusele sõita,» lausus ta.

Märksõnad
Tagasi üles